Tło z półkami książek

Pakiety

Zróżnicowane zestawy, dla Twoich potrzeb

Mól Książkowy

9/ 16 kodów

Posiadasz mniejszą kolekcję najdroższych dla Ciebie książek? Musisz pozbyć się kilku ale nie masz serca się z nimi rozstawać? Czy może chcesz przetestować rozwiązanie? To pakiet dla Ciebie.

  • 16 unikalnych kodów

  • 1 nagranie w obrębie ISBN

  • Nagrania prywatne na każdy egzemplarz

Bibliotekarz

99/ 400 kodów

Gromadzisz pokaźne zbiory? A może posiadasz kilka półek w różnych miastach? A może masz antykwariat i potrzebujesz obecności w internecie? To pakiet dla Ciebie.

  • 400 unikalnych kodów

  • 10 nagrań w obrębie ISBN

  • Nagrania prywatne na każdy egzemplarz

  • 2 Nagrania publiczne

  • Dostęp do statystyk

Specjalne potrzeby

Potrzebujesz kilka tysięcy kodów? Szukasz wyłącznie możliwości dodania dźwiękowych recenzji? Chciałbyś dodać kody na jedne tytuł wydanego nakładu?

Pytania?

Jeśli masz pytanie ale nie możesz znaleźć tu na nie odpowiedzinapisz.

Czego potrzebuję aby zacząć?
Potrzebujesz kodów, które otrzymasz w postaci naklejek na książki w formacie A6. Ponadto będzie Ci potrzebne konto na portalu oraz kamera z funkcją odczytu kodów QR (na przykład smartfon).
Czy skatalogowanie wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami? Trzeba coś subskrybować?
Nie. Książka będzie skatalogowana tak długo, jak będzie posiadać czytelny kod. Kody drukowane są metodą opracowaną przez Gary'ego Starkweathera, która nie pozwoli na wyblaknięcie naszych kodów przez dziesięciolecia.
Jakie książki mogę katalogować?
Obecnie oferta dotyczy książek posiadających numer ISBN 10 lub 13 cyfrowy (zazwyczaj wydane nie wcześniej niż w 1982 roku).
Jak przebiega katalogowanie?
Po przyklejeniu kodu na książkę, należy zeskanować kod czytnikiem QR (np. kamerą w smartfonie), nastepnie otworzyć link, wpisać numer ISBN i kliknąć 'Połącz'.
Jak mogę przetestować system?
Załóż konto a następnie spróbuj znaleźć książkę, która już posiada kod - została sprzedana przez innego użytkownika. Sprawdzisz wtedy jak działa wymiana oraz panel użytkownika. Aby przetestować proces katalogowania należy zakupić pakiet czystych kodów.

Często Pomyślane Wątpliwości