Tło do opisu systemu youtalky

Czym jest YouTalky?

Portal dostępny dla każdego, kto chciałby skatalogować książki w swojej biblioteczce. Katalogowanie odbywa się poprzez naklejenie unikalnych kodów QR na egzemplarze posiadanych książek. System pozwala na śledzenie stanu Twojej biblioteczki, wymienianie się z innymi. Możesz ponadto sprzedając lub pożyczając książki pozostać z nimi w kontakcie. Każda książka dzięki naklejonemu kodowi zyskuje wirtualny sejf, który umożliwia dodawanie dźwięku na dany egzemplarz. Ponadto, jeśli chcesz, możesz pochwalić się swoim zbiorem lub powiedzieć coś o książkach.

Zalety

Kataloguj

Naklej kod, zeskanuj telefonem, przyporządkuj ISBN, to proste. Gromadź książki, nadzoruj stan swojego zbioru.

Wymieniaj się

Kupiłeś książkę od kogoś? Ktoś Ci dał? Zeskanuj skatalogowaną książkę i dodaj do swojej kolekcji.

Poznawaj

Masz kilkadziesiąt, kilkaset, kilka tysięcy ulubionych tytułów? Współtwórz społeczność bibliofili.

Często Pomyślane Wątpliwości

Zaczynamy?Odkryj benefity skatalogowanego księgozbioru.

Kup pakiet podstawowy i przetestuj rozwiązanie na własnej biblioteczce.

Pakiet Podstawowy
Dashboard Bibliodesku

O nas

Do obecnego stanu rzeczy nie byłoby możliwe dojść bez wsparcia oraz wiedzy mnóstwa osób. Pewnego dnia pojawi się tu lista z podziękowaniami dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania portalu. Tymczasem, zapraszam do współpracy. Jeśli uwielbiasz książki - napisz.

  • Adam Piskorek

    Adam Piskorek

    Założyciel

    Zdjęcie oczywiście z książką. Oczywiście zrobione Polaroidem. Już nieoczywiście w Łodzi na placu Kieślowskiego. Skąd te oczywistości? Pasja książki jest u mnie połączona z ciekawością świata i tą potrzebą opisania go o której mówił Kieślowski. Człowiek nie może żyć w nieopisanym świecie a dzisiejszy świat jest coraz bardziej skomplikowany. Jestem typem człowieka, który zdając sobie sprawę z tymczasowości, próbuje skupić się na tym co ponadczasowe.